Тактика РФ: чим менше здобутків на полі бою – тим більше фейків і провокацій в інформпросторі

СБУ масово затримує колаборантів і ворожих агітаторів, з чиєю допомогою РФ знову почала тестувати ідею створення «Новоросії».

Зокрема, за останні дні спецслужба викрила

🔹У Києві:

затримано зрадника, який передавав ворогу дані щодо стратегічних та оборонних об’єктів у регіоні, а також поширював російську пропаганду через усі можливі в Україні соцмережі.

Він співпрацював з російською «блогеркою», яка мала свій YouTube-канал. Зрадник відправляв їй відео з місць попадання ракет і снарядів у Києві.

Також у нього виявлено координати та фотофіксацію об’єктів «Укроборонпрому» та Міноборони, по яким було нанесено авіаудари.

🔹В Одесі:

Спецслужба викрила та затримала ворожу агітаторку, яка просувала через інтернет сепаратистські заклики та ідеї «руZZкого міра».

Своїми дописами вона розхитувала ситуацію в регіоні, дискредитувала ЗСУ та схвалювала політику РФ. Та головне – підтримувала війну й закликала до зміни державних кордонів України шляхом створення так званої «Новоросії».

🔹У Львівській області:

Служба безпеки викрила схему незаконного переправлення чоловіків призовного віку через держкордон.

Для життєздатності схеми місцевий мешканець підшукав особу, що виготовлятиме фіктивні документи для призовників.

Спецпризначенці СБУ затримали організатора під час отримання $20 тис за повний «пакет послуг для групи осіб».

Крім того, на Львівщині за рішенням суду заборонено діяльність Всеукраїнської громадської організації «Руський рух України».

Представники цього об’єднання здійснювали проросійську діяльність, вели антиукраїнську пропаганду, агітували за зміну конституційного ладу та порушення суверенітету нашої держави.

🔹У Вінницькій області:

СБУ затримала двох потенційних призовників з Полтавщини, які за 3 тис. євро намагалися підкупити прикордонника у пункті пропуску «Могилів-Подільській».


Всі зазначені особи затримані і відповідатимуть за свої дії перед законом.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Срок проверки reCAPTCHA истек. Перезагрузите страницу.