У Єрусалимі відбулися зіткнення ультраортодоксів із поліцією

У Єрусалимі на тлі встановлення обов’язкової військової служби для ультраортодоксальних євреїв сталися сутички між мітингувальниками та поліцейськими. У неділю із протестами за новим законодавством вийшли під будівлю Кнесету десятки тисяч людей.

Про це повідомляє The Guardian.

Мітинги розпочалися в районах, традиційно населених ультраортодоксами, але згодом натовп рушив до центральної частини міста. Демонстранти підпалювали на вулицях сміття та напали на машину міністра будівництва, повідомили у Jerusalem Post.

Правоохоронці розслідують дві скарги на дії правоохоронців щодо протестувальників. Перший стосується інформації про напад, який нібито вчинили офіцери поліції на мітингувальників, та загрозу «згвалтуванням матері». Ця загроза була зафіксована на відео, як і те, що поліцейські притискали мітингувальника до машини. Поліція заявила, що «поведінка поліцейського на місці події не відповідає нормам розмови та поведінки, що очікуються від кожного поліцейського».

«Поки що цей інцидент перевіряє відділ внутрішніх розслідувань поліції, і ми діятимемо відповідно до його висновків», – прокоментували правоохоронці для Jerusalem Post.

Нагадаємо, що в неділю, 30 червня, Прем’єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньяху на засіданні кабінету міністрів заявив, що війна в Газі продовжуватиметься доти, доки не буде ліквідовано ХАМАС і «не буде досягнуто всіх інших цілей війни».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Срок проверки reCAPTCHA истек. Перезагрузите страницу.