Духовний радник Трампа: злочини росії не можна ігнорувати

Російські військові злочини в Україні не можна ігнорувати чи списати на мирних переговорах. Про це заявив духовний радник президента США Марк Бернс, повідомляє РБК-Україна з посиланням на «Укрінформ». 

Бернс наголосив, що дії росії – це не просто війна, а навмисна кампанія терору: «Жорстокість росії не лише порушила кордони. Вона порушила гуманність. Лікарні бомбили. Школи були мішенями. Дітей убивали. Це не війна. Це військові злочини». 

Особливу увагу духовний радник приділив питанню відповідальності Росії під час дипломатичних процесів. 

«Справедливість має наздоганяти тиранію, коли її виявлять. Злочини проти людяності не можна ігнорувати. Їх не можна ігнорувати та списати на переговорах», — заявив Бернс. 

Він також запевнив, що продовжуватиме підтримувати Україну, доки бомбардування не припиняться.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Срок проверки reCAPTCHA истек. Перезагрузите страницу.